Росіяни знімають постановочні ролики про свої “успіхи”: у ЗСУ розповіли про чергову брехню РФ

Російське командування на тлі зниження бойового духу особового складу своїх військ все частіше вдається до постановочних зйомок своїх “успіхів”.

Так, нині знімати пропагандистське відео готуються в тимчасово захопленому населеному пункті Козачі Лагері Херсонської області. Про це вранці 16 серпня повідомив Генеральний штаб ЗСУ.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: На Херсонщині загарбники пускають чутки про “відведення військ”. У Міноборони попередили про провокації

Там помітили підготовку до проведення зйомок російською знімальною групою пропагандистського відео за сюжетом “Знищення 150 військовослужбовців української деверсійно-розвідувальної групи у місцевому сільському будинку культури”.

“Однак, у даній будівлі, станом на 13 серпня цього року, перебуває особовий склад окупаційних військ у кількості до 25 військовослужбовців армії РФ із числа колишніх ув’язнених”, ‒ наголосили в українському Генштабі.

Російські загарбники приписують собі “перемоги”, яких насправді не було. Йдеться, зокрема, про заяви щодо знищення української техніки. Це помітили навіть пропагандисти РФ, зазначає у новому звіті Інститут вивчення війни (ISW).

Зокрема, окупанти знімали вертольоти й артилерію російських сил, які стріляли по уже пошкодженій західній бойовій машині з різних ракурсів і в різні дні.