КНДР заговорила про неминучість ядерної війни

У Північній Кореї заявили про неминучість ядерної війни на Корейському півострові.

Основне питання тільки в тому, хто та коли її розпочне, сказав міністр оборони КНДР Кан Сун Нам на форумі у Москві.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Кім Чен Ин закликав КНДР готуватися до війни

“Дії США демонструють, що розв’язання проблеми Корейського півострова через діалог це порожній звук. Питання не в тому, чи буде ядерна війна на півострові, а в тому, хто і коли її розпочне”, заявив міністр оборони КНДР.

За його словами, США нібито “марять” ідеєю ядерної війни і “спонукають Південну Корею до активних дій”. Саме через це Корейський півострів та Північно-Східна Азія начебто можуть стати осередком ядерної ескалації.

Також міністр оборони КНДР заявив, що переговори та діалог не працюють у їхньому конфлікті з Південною Кореєю. За його словами, тільки фізична сила є єдиним засобом збереження миру й стабільності в регіоні.

Північна Корея влаштувала для делегацій з Китаю та Росії військовий парад у Пхеньяні. Кім Чен Ин продемонстрував ракети, здатні нести ядерну зброю, а також нові ударні безпілотники. Китайська та російська делегації стали першими відвідувачами КНДР з початку пандемії Covid-19. Парад присвятили 70-й річниці закінчення Корейської війни, яку в Північній Кореї святкують як “День перемоги”.