Соратник Юлії Тимошенко отримав $300 тис. “подарунку” від матері

Депутат Київської міської ради, співголова фракції “Батьківщина” Володимир Слончак отримав “у подарунок” від матері $300 тис.

Національне агентство з питань запобігання корупції виявило ознаки кримінального правопорушення, що свідчать про незаконне збагачення депутата. Про це повідомила LIGA.net.

Згідно з декларацією депутата за 2022 рік, депутат отримав цю суму “у подарунок від матері”.

За інформацією НАЗК, розмір її доходів за останні 22 роки не дозволяв накопичити суму для такого подарунка.

У відповідь на запит відомства жінка пояснила, що подарована сума залишилась у спадок від її покійного чоловіка, батька депутата. А джерелом надходження грошей є доходи від його підприємницької діяльності.

Також жінка додала до пояснень нотаріально завірену копію договору про дарування $300 тис, що становить близько 6 480 380 грн.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: У Раді зареєстрували постанову про звільнення скандального члена ЦВК і вже побачили помилку

Згідно з довідкою, яку отримала НАЗК, немає відомостей про те, що жінка успадкувала гроші.

Також у померлого чоловіка виявили заборгованість у 35 500 грн за єдиним внеском для фізичних осіб-підприємців.

“Викладені факти дають привід для обґрунтованого сумніву стосовно можливості матері надати такий подарунок своєму синові”, сказали у НАЗК.

Агентство направило матеріали щодо депутата до Національного антикорупційного бюро.

Цього місяця Вищий антикорупційний суд заарештував народного депутата від партії “Слуга народу” Анатолія Гунька, якого підозрюють в отриманні $85 тис. хабаря.

Минулого місяця повідомили про підозру народній депутатці від “Слуга народу” Людмилі Марченко. Вона, за версією слідства, за $5,3 тис. хабаря обіцяла внесення даних в систему “Шлях”, що дає дозвіл на перетин кордону.