Президент приїхав до воїнів на Запоріжжя. Доповідали командири

Президент України Володимир Зеленський відвідав Запорізьку область.

Глава держави побував у розташуваннях бригад, які ведуть наступальні дії на Мелітопольському напрямку, заслухав доповіді командирів. Про це повідомив сайт президента.

Зеленський зустрівся з командувачем оперативно-стратегічного угруповання військ “Таврія” Олександром Тарнавським.

Побував у розташуваннях третьої бригади оперативного призначення імені полковника Петра Болбочана Національної гвардії, 47-ї окремої механізованої бригади “Маґура”, 117-ї окремої механізованої бригади, 15-ї бригади оперативного призначення імені Героя України лейтенанта Богдана Завади НГУ, 65-ї окремої механізованої бригади, 116-ї окремої механізованої бригади, а також на передових пунктах управління 46-ї окремої аеромобільної бригади Десантно-штурмових військ ЗСУ та 118-ї окремої механізованої бригади.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Не бари і клуби, а допомагати битися армії: президент звернувся до українців

Президент заслухав доповіді командирів про перебіг бойових дій на ділянках фронту, які перебувають у зоні їхньої відповідальності. Разом із комбригами й комбатами обговорив найбільш проблемні питання підрозділів.

“Військові наголошували на необхідності засобів радіоелектронної боротьби та фронтових систем ППО для протидії авіації та БпЛА противника”, пише сайт президента.

Також є потреба у безпілотних літальних апаратах, оскільки вони швидко витрачаються в умовах наступальних дій.

Президент і командири обговорили питання професійного відбору людей, оснащення бригад спеціальним обладнанням і технікою, потребу в броньованому евакуаційному транспорті.

Доповнюється.