Тренерка “Зважених і щасливих” пояснила, як перестати заїдати стрес

Українці вже понад півтора року перебувають у стані стресу. Відчуваючи тривожність, одні люди різко худнуть, інші набирають вагу. Фітнес-тренерка Марина Боржемська пояснила, як долати стрес без шкоди для фігури.

За її словами, спочатку потрібно знайти мотивацію, сили та те, що буде підвищувати настрій і самопочуття. Про це розказала в інтерв’ю Уніан.

Невеликі порції + перекуси

“Дотримуватися правильного та комплексного харчування, триматися подалі від некорисної їжі, щоб ще більше не виснажувати організм. Нам потрібно контролювати, що ми кладемо в свою тарілку”, зазначила.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Чим відрізняється дієта від правильного харчування пояснення Світлани Фус

Різноманітність продуктів

У раціон дуже важливо додавати білок, горіхи, насіння, авокадо, сухофрукти, ягоди, фрукти, зелень.

Щоденник харчування

“Це буде контроль для вас, щоб ви розуміли, що вживаєте кожного дня. Обирайте активності, які подобаються саме вам, щоб вони допомагали знімати стрес та гарно впливати на вашу нервову систему. Тоді і гормони будуть налагоджуватися. Тому обов’язкового робити акцент на те, що ми споживаємо і що витрачаємо”, підсумувала.

Зарубіжні дієтологи перерахували продукти, що допомагають схуднути і приборкати апетит. Прикладом є додавання в раціон оптимальної кількості яєць.

Після тривалого перебування на карантині багато чоловіків і жінок з усього світу шукають способи ефективно і в короткий проміжок часу скинути зайву вагу. Перш за все до змін параметрів фігури привела малорухливість і вживання їжі в нічний час. При цьому виправити стан справ, як зазначили дієтологи, допоможуть певні продукти, яким краще віддавати перевагу під час сніданку або вечері.