Гуменюк: Кримський міст не витримує навантажень

Кримський міст не витримує навантажень і сповільнює логістику російських окупантів.

Загарбники тренуються та намагаються вибудувати оборону, щоб вберегти міст від ударів ЗСУ. Про це розповіла керівниця об’єднаного пресцентру Сил охорони та оборони “Південь” Наталія Гуменюк в ефірі телемарафону, передає Gazeta.ua.

“Основні транспортні артерії прив’язані якраз до мостів, а мости “хворіють”. Дійсно бережуть, тому що він не витримує тих навантажень, які заплановані були тактикотехнічно, а зараз вимагаються розвитком бойових подій. Не може функціонувати там повноцінно автомагістраль, в дуже обмеженому режимі використовуються залізничні колії. Хвороба прогресує, і будемо сподіватися, що ліки для неї знайдуть саме українські Сили оборони”, зазначила вона.

Поромна переправа не може замінити міст у повному обсязі. Там ускладнено курсування великих десантних кораблів.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Окупанти намагаються відремонтувати Кримський міст

“Море на нашому боці, воно тримає погоду в такому стані, щоб не забезпечувати роботу поромників”, пояснила Гуменюк.

Чонгарський і Генічеський мости окупанти намагаються полагодити, але там немає фахівців і важко підтягнути техніку.

“Намагаючись облаштувати там понтонні переправи, вони все одно усвідомлюють поцілили по стаціонару, поцілимо і по понтону. Тому довіри від них цим переправам також немає. Залишається в них один альтернативний шлях траса М17 через Армянськ. Вона надто близько від позицій Сил оборони, і тут теж нервування вона насичена в тому числі завдяки загальній логістиці Кримського півострова”, підсумувала речниця.

У суботу, 12 серпня, біля Кримському мосту знову пролунали вибухи.

Місцеві пабліки публікують фото із густим димом на мосту. Міст перекрито.

Тим часом керівник Офіса президента Андрій Єрмак у Telegram зробив допис з “натяком”: опублікував композицію The Beatles Yellow Submarine.

Окупаційна влада Криму традиційно заявила про “вдалу” роботу ППО.