На Херсонщині росіяни вбили сім’ю із новонародженою донькою

Вранці 13 серпня армія РФ поцілила з реактивних систем залпового вогню вбила Лесю Конищеву та її цивільного чоловіка Дмитра Чухрая і дітей родини: дівчинку Софію, якій не було навіть місяця, та її 11-річного брата Артема.

Леся разом з 32-річним Дмитром пішли ховатися від атаки РФ в укриття до сусіда пенсіонера Юрія Папушникова. Він мав надійний підвал, який вже неодноразово рятував життя українцям під час окупації їхнього селища, пише OBOZREVATEL.

“Тому вони й кинулися до нього, у них навіть була хвіртка у паркані, щоб можна було без перешкод дійти до нього. Але не встигли добігти до самого укриття. Їх усіх знайшли у дворі Юрія Валентиновича, між сараєм і будинком, прямо туди прилетів снаряд”, розповіла сестра Лесі Інна.

Першими з-під завалів на місці удару витягли Артема. На той момент хлопець ще дихав, але мав осколкові поранення грудей та щелепи. Артем постійно хотів підвестися, зі сльозами кликав маму: його, як могли, намагалися заспокоїти до приїзду швидкої, але врятувати хлопця не вийшло. Він загинув вдень у лікарні. Восени Артем мав святкувати 12-річчя.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Російська агресія забрала життя 500 дітей

Інша частина родини – Леся, Дмитро та немовля Софія отримали важкі поранення голови. У них не було шансів пережити цю російську атаку.

Маленька Софія на момент смерті навіть не була офіційно зареєстрована, її записали на прізвище мами у пологовому будинку. Дитина народилася 22 липня 2023 року. В день смерті немовля, батьки Софії якраз повернулися з центру села, де домовлялися про її реєстрацію.

За словами Інни, її сестра належала до багатодітних родин: мала трьох старших дітей.

Як зазначає Інна, старші діти не загинули разом з мамою завдяки долі. Ще 10 серпня Катя казала, що хотіла б приїхати в гості, навідати Лесю. Але родина її відмовила, ніби відчували, що станеться біда, згадує Інна. Її загибла сестра також не хотіла їхати з Широкої Балки, адже мала багато справ на хазяйстві.

Наразі по загиблим у Широкій Балці триває жалоба.

Внаслідок російських обстрілів Херсонської області у неділю, 13 серпня, постраждали 20 осіб, з них семеро загиблих, повідомив міністр внутрішніх справ Ігор Клименко.

П’ятеро людей загинули у Широкій Балці, двоє у Станіславі.

У Херсоні і Бериславі поранення отримали троє людей, по двоє людей у Станіславі і Комишанах, по одному у Велетенському, Золотій Балці та Новокаїрах.