Українські військові показали, як дроном знищили ворожий катер з екіпажем

Українські військові виявили ворожий катер разом з екіпажем і за допомогою FPV-дрона знищили його.

Росіянам не допомогло навіть маневрування на воді, безпілотник зміг наздогнати плавзасіб. Відео ураження оприлюднили Сили спеціальних операцій ЗСУ в Facebook.

“FPV-дрон воїнів ССО України нищить катер з російськими окупантами. Кадри операторів 73-го морського центру спеціального призначення”, йдеться у повідомленні.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Череватий розповів, як ЗСУ “виховують” окупантів на Лимано-Куп’янському напрямку

На відео показано, як оператори ССО скеровують безпілотник в човен росіян.

“Ті намагаються маневрувати по воді, водночас дрон заходить на траєкторію удару. Попри намагання російських військових вивести човен з-під удару плавзасіб з екіпажем з трьох бійців було знищено”, додали у командуванні.

Через штучний ажіотаж, викликаний інтересом у ЗМІ до присутності Збройних сил України на лівому березі Херсонщини, потерпає мирне населення.

Тому не слід поспішати озвучувати те, що не потребує публікації. Про це в ефірі телемарафону заявила керівниця об’єднаного пресцентру оперативного командування “Південь” Наталія Гуменюк.

Водночас, за її інформацією, ЗСУ на лівому березі Херсонської області продовжують вести контрбатарейну та протидиверсійну боротьбу проти російських військових.