Мудрик розповів про тиск на себе після переходу в Челсі

Мудрик розповів про тиск на себе після переходу в Челсі

Фото: Getty Images

Мудрик під час презентації перед уболівальниками Челсі

Півзахисник збірної України висловився про проблеми після трансферу до лондонського клубу.

Михайлові Мудрику довелося важко після переходу до лондонського Челсі. Про це розповів сам вінгер збірної України. За його словами, основний тиск на нього йшов з боку уболівальників, і він виявився не готовим до нього.

На думку футболіста, звичайні люди навіть не усвідомлюють, з якими проблемами стикаються професійні спортсмени.

“Я хочу сказати, що люди часто не розуміють, з яким тиском стикаються професійні спортсмени. А що цікавіший і популярніший вид спорту, то більший тиск, тому що більше людей дивляться, знають про нього і в курсі останніх новин.

Багато-багато звичайних людей просто не розуміють. Вони думають, що грати у футбол – це просто вийшов на поле і бігаєш 90 хвилин. Вони не бачать дуже багато підґрунтя.

І взагалі, я мовчу про якісь твої індивідуальні проблеми, з якими ти можеш стикатися просто у своєму житті. Але це вже інша справа, я не хочу зараз скаржитися на якісь проблеми, ще щось. Просто хочу сказати, що людям краще судити когось або щось, ніж ставити себе на чиєсь місце.

З тим тиском, з яким і зіткнувся тут… Я навіть не знаю, з чим це можна порівняти, бо кожен твій крок відстежується, кожен твій подих. Можеш просто не в тому напрямку подивитись – уже хтось зробить про це відео чи щось розповість і буде на твоєму імені робити собі рекламу. Мовляв, подивіться, що він робить.

Навіть просто все почалося з того, що коли я тільки приїхав, знайшли мої відео. Перше відео було, де мені 15 років, інше – два роки тому, в якому ми співали пісню. З мене зробили расиста… Я приїжджаю в іншу країну, все важко і просто починається з того, що знаходять якесь відео.

До цього всім все було нормально, а ось коли я перейшов, Челсі це стало ненормальним. І таких прикладів дуже багато. Знаєш, це все збирається. У той час, як у команди у команди погані результати і воно все одне на одне…

Було дуже складно від цього всього відокремлюватися, тому що щодня щось нове: то ти не так у футбол граєш, то ти расист, то знаходять якісь відео з тіктоків і кажуть: “Як цей дивовижний може коштувати сто мільйонів?”.

На хейт нікому не скаржився, нічого не розповідав, але люди вважають, що писати “Я хочу, щоб ти помер”, “Не попадайся мені на очі”, це нормально. Дуже багато речей.

Ти взагалі вперше приїжджаєш на такий стадіон як Емірейтс. Там дуже багато вболівальників, кілька десятків тисяч, вони тебе освистують. Що я зробив? Був у їхньому клубі й перейшов у Челсі? Що я зробив цим уболівальникам? Просто освистують”, – розповів вінгер Челсі в інтерв’ю YouTube-каналу Бомбардир.

Нагадаємо, раніше стало відомо, що Михайло Мудрик змінив ігровий номер у Челсі.

 

Новини від Корреспондент.net в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/korrespondentnet