Ломаченко закликав українців бути однодумцями

Ломаченко закликав українців бути однодумцями

Фото: Getty Images

Ломаченко знову згадав про Бога

Колишній чемпіон у трьох дивізіонах Василь Ломаченко опублікував звернення до громадян країни.

Василь Ломаченко закликав українців до єдності і бути однодумцями. Пост із таким зверненням боксер оприлюднив на своїй сторінці в Instagram.

При цьому колишній чемпіон світу так і не поточнив, проти якого ворога українцям слід єднатися. Ба-більше боксер взагалі не згадав Росію у своєму тексті, а тому що мав на увазі боєць можна лише здогадуватись.

“Нам необхідно бути однодумцями у своїй країні. Якщо ми зможемо цього досягти, наші вороги відступлять. Ізраїльський народ зазнав поразки від ворогів щоразу, коли відступав від Господа, але Господь завжди вів його до щирого каяття.

Господь завжди із нами. Люди мінливі, мов вітер. Сьогодні вони – за тебе, завтра – проти. Хто може зупинити вітер? Хто може догодити всьому світу?

Якщо намагаєшся догодити кожному, обов’язково потрапиш у біду. Євангеліє каже: премудрість – простою. Будемо перед усім світом нічим, щоби перед Богом стати чимось.

Істина вічна, і хто тримається істини, того істина зберігає в його житті, тому що Господь Сам сказав: “Я – Шлях, Істина і Живот” (Ін. 14:6), – написав Ломаченко.

Нагадаємо, Ломаченко заблокував свою сторінку для усіх фанатів на території нашої країни.

Раніше стало відомо, коли Ломаченко проведе свій наступний бій.

 

Новини від Корреспондент.net в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/korrespondentnet