Клопотенко розповів, на що кожен місяць витрачає 160 тис грн

Шеф-кухар і ресторатор Євген Клопотенко розповів, скільки грошей витрачає за місяць.

Зізнався, що має водія і асистентку. Загальна сума його витрат становить приблизно 160 тисяч грн. Про це зазначив у інтерв’ю “РБК”.

“Квартиру я орендую, 20 тис грн. Я собі взяв водія, щоб робити більше роботи, щоб заробляти більше грошей. Водій коштує ще 30 тис грн. У мене ще є помічниця-асистентка, яка робить все для того, щоб я міг більше робити. Це ще 30-40 тис. грн. Треба допомагати батькам, там ще 20 тис. Це 110 тис. А ще треба щось їсти, це тисяч 20. Це 130 тис. Одяг якийсь купувати, ще бензин. Ще квитки, до Львова треба їздити. Це десь 160 тис грн”, пояснив.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: “Вірю в грошову фею” Мірошниченко розказав, на чому заробляє під час війни

Додав, що спокійно може прожити на 20 тис грн.

“Просто я інвестую. Я беру гроші, віддаю людям, щоб люди заробляли, робили мою роботу. Я за рахунок цього можу більше робити речей і більше потім заробляти, якось так”, розповів.

Клопотенко також згадав, як жив на 6 тис грн. За його словами, люди неправильно сприймають інформацію про його витрати.

“Я раніше, до 28 років, жив з батьками. Заробляв 6 тис грн, і мені було норм. Їздив на “Жигулях”. Якщо чесно, у мене нічого не змінилося”, зізнався.

Зазначимо, що дохід зірок шоу-бізнесу значно зменшився з початку повномасштабного вторгнення РФ. Більшість артистів живуть за рахунок “фінансової подушки”, яку створювали до війни.

Співачка Тоня Матвієнко, яка до повномастабного вторгнення не жалілась на безгрошів’я, зізналась, що зараз нічого не заробляє. Артистка зазначила, що вже знайшла роботу. Вона працюватиме викладачем в університеті Поплавського. Зараз їхню сім’ю забезпечує Арсен Мірзоян.