Міноборони відзвітувало про успіхи ЗСУ

Збройні сили України мають успіх в Урожайному на південному фронті.

Українські війська ведуть наступ на Мелітопольському та Бердянському напрямках, повідомила під час включення з Military Media Center заступниця міністра оборони Ганна Маляр 14 серпня.

“Цього тижня тривали бої в населеному пункті Урожайне, там є певні успіхи”, сказала вона.

Сили оборони за минулий тиждень звільнили 3 кв. км на Бахмутському напрямку. Загалом на південному фланзі Бахмутського напрямку звільнено вже 40 кв. км території.

“Ворог намагався цього тижня повернути втрачені позиції в районах західніше Кліщіївки, Андріївки і Курдюмівки”, зазначила заступниця міністра оборони.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Понад пів тисячі окупантів і 27 артсистем оновили втрати РФ за добу

Також, за словами Маляр, ЗСУ на сході закріплюються на певних ділянках фронту, мали успіхи південніше та південно-східніше Старомайорського.

Українські військові успішно виконали завдання на лівому березі Дніпра у Херсонській області

“Там були виконані певними підрозділами певні завдання, ми звісно не можемо розкривати, що саме було зроблено, але з цими завданнями впорались. Для того, щоб там закріпитися, потрібно витісняти ворога, зачищати територію”, додала Маляр.

Збройні сили України розвивають успіх на південному фронті. Російські окупанти не припиняють штурмових дій у районах Куп’янська та Сватового, де йдуть важкі бої. Ситуація в Харківській та Луганській областях лишається складною, свідчать свіжі карти американського Інституту вивчення війни (ISW). Бої на Донбасі тривають.

13 серпня росіяни вели наступальні операції на рубежі Куп’янськ Сватове, де просунулися вперед. Штурмові групи РФ наступали в районі міста Вільшана в 15 км на північний схід від Куп’янська. Війська ворога нібито наступають у невстановлених районах на лівому (східному) березі річки Оскіл за 5 км від околиць Куп’янська на Харківщині.

Для прориву української оборони росіянам будуть потрібні підкріплення, яких російське командування не має. Окупанти вели наступальні операції в районі Іванівки в 20 км на південний схід від Куп’янська.