Кім Чен Ин наказав збільшити виробництво ракет

Лідер КНДР Кім Чен Ин наказав різко збільшити виробництво ракет озброєння.

У п’ятницю та суботу він побував на заводах, що виробляють стратегічні ракети та пускові установки, повідомляє північнокорейське Центральне інформагентство KCNA.

“Кім Чен Ин поставив завдання різко збільшити потужності країни з виробництва ракет, щоб якнайшвидше посилити ними армійські підрозділи, як це передбачено військовими оперативними планами”, йдеться у повідомленні.

Північнокорейський лідер додав, що Народна армія КНДР повинна мати “переважаючу військову міць”, аби “впоратися з будь-якою війною в будь-який момент і не дати ворогам наважитися використати свої збройні сили та обов’язково знищити їх, якщо вони почнуть атаку”.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Кім Чен Ин закликав КНДР готуватися до війни

Під час розширеного засідання Центральної військової комісії владної Трудової партії Кореї Кім наказав командуванню готувати армію до наступальних дій для виконання “місії зі стримування війни”.

У Сеулі пов’язують накази Кіма з наближенням щорічних масштабних навчань Південної Кореї та США Ulchi Freedom Shield. У Пхеньяні ці маневри називають репетицією вторгнення.

Північна Корея влаштувала для делегацій з Китаю та Росії військовий парад у Пхеньяні. Кім Чен Ин продемонстрував ракети, здатні нести ядерну зброю, а також нові ударні безпілотники. Китайська та російська делегації стали першими відвідувачами КНДР з початку пандемії Covid-19. Парад присвятили 70-й річниці закінчення Корейської війни, яку в Північній Кореї святкують як “День перемоги”.

Росія та Китай виступають проти спроб Заходу запровадити нові санкції проти Північної Кореї через те, що вона продовжує розробляти балістичні ракети, стверджуючи, що існуючі заходи слід послабити в гуманітарних цілях та допомогти спонукати Пхеньян до переговорів.