“Жодного злочину Росії не залишимо без відповіді” – Зеленський згадав про обстріл Херсонщини

Україна відповість і вже відповідає на жорстокі злочини Російської Федерації.

Російський терор не залишиться не покараним. Про це сказав президент Володимир Зеленський під час чергового вечірнього звернення, згадуючи черговий обстріл Херсонщини.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: “23 дні життя. Не пробачимо” на Херсонщині оголосять день жалоби за загиблими від рук росіян

“Кожен знищений окупант, усі одиниці спаленої російської техніки, вогонь замість їхніх штабів і складів, дуже красномовне задимлення на Кримському мосту й не тільки усе це свідчення того, що ми жодного злочину Росії не залишимо без відповіді. І кожен наш воїн, який дає Україні результат на передовій на всій протяжності фронту від Харківщини до Херсонщини, кожен наш воїн має змогу повернути Україні справедливість”, сказав Зеленський.

Президент згадав про щоденні жертви від рук російських терористів серед мирного населення

“Лише від початку цієї доби і до шостої вечора вже 17 повідомлень про обстріли лише в Херсонській області. А ще Миколаївщина, Запоріжжя, Донбас, Харківщина, прикордоння з Росією в районах північного сходу”, зазначив він.

13 серпня росіяни обстріляли з артилерії населені пункти на Херсонщині, загинули семеро людей, девʼятеро отримали поранення. Серед загиблих є діти.

Ворог масовано вдарив по Станіславській громаді близько 10:00. Російські терористи обстріляли магазин у Комишанах, у Золотій Балці пошкодили житлові будинки.