“Воюй на передку”: соцмережі обурено відреагували на зарплату директорки музею Голодомору

Директорка музею Голодомору Леся Гасиджак, яку цькували в соцмережах через її фігуру, за свою роботу щомісяця отримує 70 тис. грн.

Користувачів соцмереж неабияк обурила зарплатня Гасиджак. Зарплату директорки музею Голодомору порівнюють із зарплатнею українських військових на передовій, пише “Главком”.

Про зарплату директорки повідомив юрист Клим Братківський.

“Сьогодні подивився сюжет з Чернівців, де журналіст запитував пенсіонерів, яка в них пенсія і як їм живеться. Люди сказали, що пенсія від 2900 до 5000 грн. Як люди живуть на таку пенсію я не знаю, проте сьогодні випадково дізнався, що очільниця “Голодомору-геноциду” отримує 70 тис. грн. Нічого так, мабуть, дійсно спеціаліст у своїй сфері”, написав він.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: В Україні зросте мінімальна зарплата: прогноз НБУ

Як зазначила одна з дописувачок, нещодавно Національний музей Голодомору-геноциду вчергове звернувся до одного з благодійних фондів з проханням надати фотоматеріали для своєї експозиції. Прохання обґрунтували тим, що музей “бюджетна установа і коштів на закупівлю експонатів у них немає”.

Видання зазначає, що водночас зарплата екскерівниці Національного музею “Голодомору-геноциду” Олесі Стасюк за листопад 2021 року становила 98,1 тис. грн.

Прем’єр-міністр України Денис Шмигаль за липень отримав “чистими на руки” зарплату 66,32 тис. грн.

Стільки ж склали доходи віце-прем’єрки з питань європейської та євроатлантичної інтеграції Ольги Стефанішиної та міністерки реінтеграції Ірини Верещук, повідомив Камбін.

З посадових окладів цих трьох топчиновників було вираховано по 16 тис. грн., без урахування цієї суми їхні оклади становлять по 82,3 тис. грн.