Після звільнення обласних “воєнкомів” візьмемось за районних та міських – Веніславський

Одночасно звільнити керівників ТЦК на всіх рівнях наразі неможливо.

Одразу після звільнення всіх обласних військкомів розпочнеться процес очищення районних та міських територіальних центрів комплектування. Про це в ефірі телемарафону заявив представник президента у Верховній Раді, нардеп “Слуги народу” Федір Веніславський.

За його словами, надалі звільнення можуть відбутися і на нижчих рівнях: у районних та міських територіальних центрах.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Подоляк про звільнення військкомів: їм давали час, щоб зупинитися і подумати

Веніславський наголосив, що попри наявні системні зловживання та корупцію, одночасно звільнити керівників ТЦК на усіх рівнях неможливо, оскільки “треба розуміти, що це головний механізм, який забезпечує, за великим рахунком, поповнення тих неминучих втрат, які несе війна, серед військовослужбовців”.

“Але, безперечно, коли будуть призначені очільники обласного рівня серед нових людей, яким чужа сама сутність корупції, які розуміють, що таке життя, що таке смерть, і які повернулися з переднього краю, то я думаю, вони точно забезпечать повне очищення всіх територіальних центрів від тих, хто намагається використати службове становище проти інтересів держави для особистого збагачення”, зазначив він.

На засіданні Ради національної безпеки постановили звільнити всіх голів обласних ТЦК.

У червні ЗМІ повідомили, що у родини одеського військкома Євгена Борисова з’явилася вілла в Іспанії понад 3 млн, його дружина має офісне приміщення на головній вулиці Марбельї, а також кілька дорогих автомобілів.

Після цього президент Володимир Зеленський доручив головнокомандувачу Збройних Сил України Валерію Залужному звільнити начальника ТЦК. Борисова звільнили.