У ГУР припускають посилення атак на Москву

Атак на столицю РФ Москву буде ще більше. Адже у цьому є “певна справедливість​​”.

Так черговий удар дронами по Росії 11 серпня прокоментував представник Головного управління розвідки Міноборони України Андрій Юсов. Про це він сказав в інтерв’ю Kyiv Post.

За його словами, протиповітряна оборона російської столиці не здатна їх захистити у “війні дронів”, що набуває все більших масштабів.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Російське міноборони заявило про “відбиття” масованої атаки на Крим

“Весь світ бачить, що російська система захисту, як і вся країна, що має себе за лідера на світовому ринку озброєнь, є неефективною, застарілою і нездатною адекватно реагувати на сучасні виклики”, ‒ зазначив Юсов.

Він також припустив, що, можливо, тенденція атак дронів на Москву змусить мешканців російської столиці зробити правильні висновки.

“Вірити чи не вірити російському телебаченню і російській пропаганді, підтримувати чи не підтримувати злочинний режим. Зважаючи на динаміку останніх місяців кількість, географію і інтенсивність, цілком логічно припустити посилення щоденних атак”, ‒ додав Юсов.

11 серпня у столиці Російської Федерації пролунав потужний вибух. Росіяни заявили про вибух безпілотника. Пролунав він у районі Карамишівської набережної на лівому березі Москви-ріки.

До цього жителі Красногорська повідомляли про проліт БПЛА в районі Новоризького шосе.