Сауна, винний погріб та три поверхи під землею: “скромну” резиденцію “Паші Мерседеса” показали на відео

Будинок колишнього настоятеля Києво-Печерської лаври митрополита РПЦ в Україні Павла (Петра Лебедя) споруджений таким чином, що зовні видно лише один поверх.

Насправді ж його резиденція має три таємні поверхи під землею. Там, зокрема, розміщені сауна, тренажерна зала, винний погріб, а також одна цікава кімната. Про це повідомляє ТСН.ua

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: “Монашки у спідницях” і “бандити в рясах”. Як живе “Паша Мерседес” під Києвом та що про нього кажуть сусіди

Науковцям заповідника вдалося потрапити у резиденцію митрополита Павла. Там виявили додаткових три поверхи вниз з боку дніпровської кручі. Раніше спускатися туди дозволяли лише обраним. Працівники заповідника зробили для себе відкриття щодо масштабів резиденції Павла, лише нещодавно, коли стався прорив водопровідної труби.

Виявилось, що на нижніх поверхах міститься сауна, тренажерна зала й винний погріб, щоправда, вже без вина.

Серед іншого науковців зацікавила одна кімната. Вони припускають, що тут може бути ще один невідомий нікому вхід у ближні печери, який під час будівництва замурували.

Невідомі 11 серпня забарикадувалися на території Києво-Печерської лаври. Перед тим заповідник обмежив доступ відвідувачів на територію Нижньої лаври. Ці люди чинять провокації та заважають працювати робітникам заповідника.

Господарський суд Києва 9 серпня визнав законним розірвання договору безоплатного користування, укладеного між служителями Російської православної церкви в Україні і національним заповідником “Києво-Печерська лавра”.