Росіяни використовують школи та дитсадки на захоплених територіях у воєнних цілях

Російські загарбники продовжують використовувати у власних цілях заклади освіти на тимчасово окупованих територій України.

Зокрема, такі випадки зафіксовано на Луганщині та в Запорізькій області. Про це повідомляє Генеральний штаб Збройних сил України.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: В окупантів виникли проблеми з ремонтом Чонгарського мосту

Так, встановлено, що у населеному пункті Сєверне Луганської області будівля школи використовується загарбниками у воєнних цілях.

“Зараз доступ місцевих жителів до школи заборонено. У той же час в місті Токмак Запорізької області на території дитячого садочка, який розміщений у північній частині міста, загарбники облаштували шпиталь для російських окупаційних військ”, ‒ зазначають у Генштабі.

Російські терористи продовжують прикриватися мирними жителями у зоні бойових дій. Зокрема, черговий факт розміщення особового складу противника в школі зафіксовано на тимчасово захопленій території Запорізької області. Про це повідомив Генеральний штаб Збройних сил України.

У населеному пункті Михайлівка Запорізької області, на території загальноосвітньої школи зафіксовано розміщення близько 100 російських військовослужбовців.