В Криму троє дівчат танцювали під Сердючку: окупанти заставили їх співати пісню про Путіна

Дівчата в кримському аквапарку танцювали під пісню “Гуляночка” Вєрки Сердючки. Зокрема під слова “Ще не вмерла Україна, єслі ми гуляєм так”

Окупаційний суд Криму на 15 тисяч рублів (5,5 тисяч гривень) їх оштрафував, повідомив Telegram-канал “Крымский СМЕРШ”.

Пізніше зʼявилося нове відео. Дівчата просять вибачення “за необдуманий вчинок”, висловлюють підтримку учасникам так званої “спеціальної воєнної операції” і співають пісню зі словами “Владімір Путін маладєц”.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Тіктокер “зливав” у соцмережі відео позицій Сил оборони

Окупаційне МВС Криму заявило, що дівчат підозрюють у дискредитації армії РФ. Пісню Сердючки там назвали “тематичною піснею українського виконавця з неприпустимим сенсом”.

“Суд визнав громадянок винними у вчиненні адміністративних правопорушень. Відносно правопорушниць призначено покарання у вигляді адміністративного штрафу в розмірі 15 тис. рублів”, йдеться в повідомленні.

в розмірі 15 тис. рублів”, йдеться в повідомленні.

Кіберфахівці Служби безпеки України затримали в Одесі російську агентку, яка “була на зарплаті” у ФСБ за коригування повітряних ударів по Одесі.

За регулярну грошову “винагороду” від окупантів їхня поплічниця збирала розвіддані про місця базування Сил оборони на території обласного центру.

Співробітники СБУ затримали зловмисницю під час контрдиверсійних заходів, коли вона здійснювала дорозвідку місцевості поблизу одного з українських військових об’єктів.