Навіщо кмин треба додавати у щоденний раціон: чим він особливий

Кмин має незліченну перевагу для здоров’я.

Його насінини можуть протидіяти раку. Входить до дев’яти найпопулярніших спецій, які є потужними атиканцерогенами. Вони мають здатність перешкоджати розмноженню клітин раку, зокрема товстої кишки.

Можуть покращувати пам’ять. Споживання кмину стимулює нервову систему. За даними досліджень, може покращити нашу здатність запам’ятовувати, а також допомагати в лікуванні хвороби Паркінсона.Ця пряна спеція використовується для полегшення респіраторних захворювань, пише healthiersteps.

Чи корисний кмин Сприяє травленню

Кмин використовується для полегшення метеоризму та покращення травлення. Він посилює виділення травних соків, таких як жовч. Вони допомагають розщеплювати жир та інші поживні речовини. Він також стимулює діяльність травних ферментів, що беруть участь у правильному перетравленні їжі.

Сприяє здоровій шкірі

Він допомагає збільшити вироблення колагену.

Покращує імунітет

Кмин містить вітамін С, який сильно стимулює лейкоцити. Лейкоцити борються із хвороботворними патогенами в організмі. Цим зміцнює імунну систему.

Сприяє зменшенню ваги

Кмин чудово підходить для схуднення. Він має переважні термогенні властивості, які прискорюють метаболізм і допомагають швидше спалювати калорії.

Збільшує організм залізом

Залізо необхідне для різних функцій, включаючи транспортування кисню, зміцнення імунної системи та допомогає у виробництві енергії.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Контролюють тиск, вагу та впливають на депресію: 10 корисних спецій для здоров’я

Може запобігти діабету

Кмин може допомогти знизити рівень цукру в крові, запобігаючи розвитку діабету другого типу. Він виникає, коли клітини вашого тіла стають інсулінорезистентними, що призводить до підвищення рівня цукру на крові.

Спеції мають багато користі, адже на відміну від вітамінів, поліфеноли, які є в травах і спеціях, стійкі до висихання й термічної обробки.

Прянощі та спеції – це також дієвий спосіб зменшити споживання солі. Кмин має багатий природний вміст заліза. Дослідження показують, якщо їсти менше чайної ложки спеції на день, то під час дієти можна втратити більше ваги, ніж без кмину.