“Окупант в обороні”: Зеленський заявив про перехоплення ініціативи у війні з РФ

Україна перехопила і зберігає ініціативу у війні з країною-агресоркою Росією.

Окупант в обороні, в глухому захисті. Про це у виступі перед молоддю з нагоди Міжнародного дня молоді заявив президент Володимир Зеленський.

“Ми перехопили і зберігаємо ініціативу в цій війні. Українські кроки мають значення. Наші з вами кроки. Кроки всього народу України, кожного і кожної з вас. І всі хочуть почути відповідь на питання “коли закінчиться війна і як будувати життя, коли війна?”, зазначив глава держави.

За словами Зеленського, якщо про війну це наскільки: наскільки кожен сміливий, наскільки кожен результативний, наскільки цілеспрямований, наскільки кожен втомлюється, бо робить щось конкретне, що наближає головне спільну перемогу.

“І зараз не час для, напевно, розважних розмов, не час, щоб втрачати час. Я б так сказав. Зараз день молоді в Україні це не 24 години. І це не дата лише в серпні. Це кожен день, бо війна це час, коли кожен день кожен потрібен. Коли кожен здобуває такий важливий результат разом з усіма заради нашої країни, нашого народу, нашої землі з вами, нашої свободи”, заявив Зеленський.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: В Україні звільнять усіх обласних “воєнкомів”

Він зауважив, що українці щодня проходять складні моменти серед сирени повітряної тривоги, російські обстріли, дуже жорстокі бої на передовій.

“І втома наших героїв це абсолютно об’єктивно. Більш ніж 17 місяців повномасштабної війни. Але саме ця втома і буде основою свободи та незалежності України. Втома не лише тих, хто зараз на передовій. Коли ти захищаєш свободу, коли ти допомагаєш захисту, коли ти б’єшся, коли ти змагаєшся, коли ти працюєш, коли ти навчаєшся, і все це заради держави і це твоя втома. І це твоя чеснота, це твоє досягнення, свідчення, що тебе не здолати. І це найважливіше”, підкреслив він.

Глава держави наголосив, що “незламні це не ті, хто не втомлюється, або нічого зовсім не відчуває”.

За його словами, “незламні – це ті, хто додає кожен свій день до спільних зусиль заради перемоги. І яким би не був терор, скільки б разів не лунала сирена в Україні, чим би не погрожували нам окупаційні війська, все одно ми додаємо сили Україні.

“І саме тому цей окупант в обороні, в глухому захисті. І саме тому від України світ щоденно очікує перемог. Нехай маленьких, але так сильно очікує”, Зеленський.

Звертаючись до аудиторії, Зеленський побажав молоді “гідної втоми”.

“Не знаю, чого ви очікували, але зараз я хочу вам усім побажати гідної втоми. Саме ось такої втоми. І це так важливо, і я бажаю вам результатів у житті. Потужних результатів. Бо ваше життя це є життя України, України майбутнього”, сказав Зеленський.

Президент Володимир Зеленський провів 11 серпня селекторну нараду.

У вечірньому відеозверненні він повідомив, що Україна збільшує обсяги виробництва снарядів і техніки. Він зазначив, що на селекторній нараді були присутні військові, розвідка, урядовці. Розмова проводилась “під звуки роботи ППО на Київщині”.

Були також доповіді командувачів і міністрів.