Роналду загрожує арешт у Саудівській Аравії

Роналду загрожує арешт у Саудівській Аравії

Фото: Getty Images

Роналду порушив закон Саудівської Аравії

Зірковий португальський футболіст Аль-Насра під час матчу порушив закон близькосхідної країни.

Кріштіану Роналду знову потрапив у скандал в Саудівській Аравії. Причому цього разу порушення португальцем закону було зафіксовано на камеру і він може бути арештований.

Справа в тому, що близькосхідна країна славиться своїми ортодоксальними мусульманськими законами, і саме один з таких порушив зірковий португальський форвард.

Нагадаємо, нападаючий забив переможний гол під час Кубку арабських чемпіонів, після чого святкуючи дозволив собі перехреститися, що категорично заборонено робити у цій країні.

У Саудівській Аравії будь-які християнські жести, тим паче в публічному місці, є злочином. Вважають, що людина подібним жестом прагне навернути інших людей у свою віру.

Особливо Роналду має насторожувати той факт, що у Саудівській Аравії раніше був прецедент з арештом футболіста за нібито “пропаганду християнства”. І постраждав тоді також колишній гравець Аль-Насра. Хуан Пабло Піно був заарештований за татуювання із зображенням Ісуса Христа.

Нагадаємо, Кріштіану Роналду раніше вже порушував закони Саудівської Аравії, за що португальця вимагали депортувати з країни.