Люди вистрибували з балконів: Туреччину сколихнув потужний землетрус

Турецьку провінцію Малатья увечері 10 серпня сколихнув потужний землетрус магнітудою 5,3 бала. Відомо про щонайменше 23 постраждалих.

Поштовхи також відчували жителі сусідніх провінцій, пише TRT Haber. Перелякані люди вистрибували з балконів.

“Епіцентр землетрусу був на глибині 7 кілометрів в околицях міста Єшилюрт. Поштовхи були дуже відчутними у будинках хиталися меблі, люстри. Місцями землетрус сколихнув цілі будинки”, заявили у сейсмологічному агентстві країни.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: В Україні стався землетрус

Люди у паніці вибігали з приміщень на вулиці. Загалом до лікарень звернулося близько 80 осіб: більшість із них не отримала фізичних травм, але дуже перелякалася й пережила стрес.

“Усі постраждалі отримали легкі поранення. Унаслідок землетрусу лише одна нежитлова будівля обвалилася. У цей момент поруч саме проходила дитина, яка постраждала через обвал. Також відомо про щонайменше дві будівлі, що серйозно постраждали під час землетрусу. Поки що загиблих немає. Бажаю якнайшвидшого одужання постраждалим громадянам. Нехай Бог береже нашу країну”, повідомив міністр внутрішніх справ Туреччини Алі Ерлікая.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Лісові пожежі на курортному острові забрали життя понад 50 людей

Зруйнованим землетрусом районом Туреччини пронісся потужний ураган. Щонайменше одна людина загинула і ще 44 отримали поранення внаслідок урагану та смерчу, які сталися в районі Пазарджик провінції Кахраманмараш наприкінці квітня.

У Туреччині в неділю, 18 червня, сталися два землетруси магнітудою понад 4 бали.