“Вона в мене перша” – Мірошниченко розказав історію кохання з дружиною

Ведучий Тимур Мірошниченко вперше розповів, як завоював серце дружини Інни.

Уперше вони зустрілися на корпоративі юридичної компанії, у якій вона працювала. Про це зазначив у інтерв’ю з Машою Єфросініною.

“Вона була зіркою вечора… Я знайшов її в соцмережах і “підморгнув”, але вона не відповіла, морозилася… Минуло два з половиною роки, і я побачив повідомлення Інна Рудник підморгнула у відповідь”, пригадав.

Вони почали спілкуватися, а через декілька днів зустрілися.

“На перше побачення ми поїхали в ресторан, а на друге я повіз її на заправку з азіатською їжею… Після цього ми почали майже щодня зустрічатися. У мене, крім дружини, нікого не було. Вона в мене перша і єдина”, розказав.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: “Вірю в грошову фею” Мірошниченко розказав, на чому заробляє під час війни

Мірошниченко каже, що після Євробачення 2017 кохана переїхала до нього, через відключення води.

Додає, що задумався про пропозицію у липні того ж року.

“Ми були з хлопцями в Одесі, сиділи в джакузі з красивим краєвидом. І в той я встав, пішов до телефону і написав Інні, щоб завтра чекала мене в Києві. Я зрозумів, що мені більше нічого не потрібно. І тоді вперше сказав їй “люблю”, пригадав.

Ведучий купив обручку й освідчився Інні на день народження. Він написав на папірцях 10 назв міст, з яких кохана мала обрати, куди поїхати у відпустку. Жінка витягнула Барселону.

Мірошниченко каже, що шукав слушний момент.

“Потім я побачив канатну дорогу, яка закривається за кілька хвилин, нам дозволили зайти і я зробив пропозицію. В неї були сльози”, сказав.

Мірошниченки одружилися у січні 2018 року. В червні того ж року дружина народила доньку Мію. У пари через рік народився син Марк, а у 2023 році вони усиновили дворічного хлопчика Марселя. Дитина народилась дуже рано з вагою 1,4 кг. Через це у нього є проблеми з психологічним розвитком. Крім цього, у названого сина Мірошниченків викривлена грудна клітка, є травми головного мозку. Також у хлопчика грижа і проблеми з очима. Раніше Мірошниченки повідомляли, що від малюка багато хто відмовлявся. Але їх не зупинило навіть те, що він може ніколи не заговорити.