Російські офіцери почали частіше накладати на себе руки – Юсов

Зросла кількість суїцидів серед російських офіцерів.

Деякі з них бояться, що будуть знищені українськими військовими. Про це сказав представник Головного управління розвідки Міністерства оборони України Андрій Юсов в ефірі телемарафону.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Ставляться, як до рабів і залякують трибуналом – російське командування тисне на своїх військових

“Кількість суїцидів серед рашистів і російських офіцерів після повномасштабного вторгнення зросла, і зросла значно. Частина з них може бути пов’язана з такими страхами (що їх доженуть українські військові Gazeta.ua.)”, сказав Юсов.

За його словами, тих росіян, які не хочуть бруднити руки у крові і виконувати злочинні накази, Україна готова прийняти. Це стосується як рядових, так і генералів, командувачів, якщо вони здадуться у полон.

“Ми гарантуємо поводження відповідно до Женевських конвенцій і міжнародного гуманітарного права попри те, що мова йде про вбивць і агресорів. Мається на увазі гарантування того, що мова буде йти саме про захоплення у полон”, запевнив Юсов.

В Україні полонені російські окупанти утримуються відповідно до норм міжнародного права.

Забезпечується повний доступ представників міжнародних організацій, а утримання полонених повністю відповідає всім нормам і міжнародним стандартам.