Торохтія та Гунька вигнали з фракції

Завершили всі юридичні процедури щодо виключення нардепів Богдана Торохтія та Анатолія Гунька з фракції “Слуга народу”.

Політичне рішення було ухвалили одразу. Юридичні питання вимагали часу, вказав голова парламентської фракції “Слуги народу” Давид Арахамія

“Далі хай працюють правоохоронні органи, ніхто нікого вигороджувати не буде. Закликаю інші фракції “жити по-новому” і очищатися від негідників, яким не місце в політиці”, написав він.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Державна зрада, брехня в деклараціях, хабарництво: кому з нардепів оголошували підозри інфографіка

Також сьогодні у першому читанні проголосували за законопроєкт, який повертає обов’язок політичних партій подавати фінансову звітність. Та за відновлення електронного декларування для чиновників і депутатів.

У травні ЗМІ повідомили, що Торохтій використовує придбаний у березні 2023-го Mercedes-Benz EQS, який можна знайти у продажу за $197 851 або понад 7,3 млн грн. Також розповіли, що влітку минулого року “слуга” був із дружиною у Болгарії.

Також журналісти повідомили, що дружина Торохтія торік придбала квартиру і приміщення в Болгарії, у курортному місті Несебр. Також купила квартиру і паркомісце на Печерську у Києві.

Богдан Торохтій потрапив у Верховну Раду за 105 номером у списку партії “Слуга народу”. Є членом Комітету з питань аграрної та земельної політики.

Минулого тижня Арахамія заявив, що перебування Торохтія у Болгарії не можна порівнювати з поїздкою ще одного нардепа від “СН” Юрія Арістова на Мальдівські острови.