Китайських компаній найбільше в переліку спонсорів війни – НАЗК

Китайських компаній найбільше в переліку спонсорів війни - НАЗК

Фото: Корреспондент.net

НАЗК внесло 31 світову компанію до переліку спонсорів війни

Компанії, які внесені в реєстр, є ненадійними партнерами для всього відповідального бізнесу, зазначили в агентстві.

До переліку спонсорів війни внесена 31 міжнародна компанія. Про це в інтерв’ю Укрінформу розповів голова Національного агентства з питань запобігання корупції Олександр Новіков.

 

“Зараз до переліку міжнародних спонсорів війни внесена 31 компанія. Найбільше китайських, на 2-му місці, здається, американські, а потім європейські компанії. Сподіваємося, що всі міжнародні компанії нарешті припинять фінансувати кривавий російський режим”, – сказав він.

 

За словами Новікова, в цьому питання НАЗК працює спільно з компанією World-Check. Програма дозволяє перевіряти контрагентів, використовується банками та фінансовими компаніями усього світу. Це означає, що компанії, які внесені в цей реєстр, є ненадійними партнерами для всього відповідального бізнесу.

 

“Хочу звернути увагу на позитивні результати впливу внесення у цей реєстр. Є випадки, коли компанії відмовлялися від співпраці з Росією. Наприклад, ірландська компанія Peninsula Petroleum Limited, яка заправляє кораблі в морі. Вони зробили заяву про засудження війни, відмовилися від надання послуг російському злочинному режиму, і ми виключили її з реєстру“, – зазначив глава агентства.

 

Новини від Корреспондент.net в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/korrespondentnet