Чи зможе Трамп скасувати допомогу Україні: у Держдепі пояснили

Гарантії безпеки України зафіксують так, щоб вони не залежали від чинного президента США.

Речник Держдепу Метью Міллер сказав про це у відповідь на заяви 45-го президента Дональда Трампа. Той критикує допомогу Україні, передає “УНІАН”.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Трамп випереджає конкурентів у Республіканській партії

“Потрібно укласти довгострокові угоди про безпеку, які переживуть будь-яку адміністрацію, будь-який уряд як тут, у США, так і серед наших союзників та партнерів, які підписалися на такі самі довгострокові зобов’язання”, наголосив Міллер.

Зараз відбувається обговорення гарантій з Україною та Конгресом, щоб зрозуміти довгострокову структуру фінансування.

Трампу і його помічнику Волту Науті висунули звинувачення за 37 пунктами у справі про поводження з секретними документами. Їх також звинувачують у змові з метою перешкодити правосуддю.

Згідно з обвинувальним висновком, Трамп залишив собі секретні документи, які зберігалися в Білому домі. У висновку також сказано, що він щонайменше двічі показував секретні документи іншим людям.

Трамп зберігав, за даними слідства, у різних місцях у своєму особняку секретні документи, які містили інформацію про оборонний і збройовий потенціал США та інших країн, зокрема про ядерну програму США.

У висновку також сказано, що помічник Трампа одного разу знайшов секретні документи з розвідданими на підлозі складського приміщення.