Росіяни придумали, як ховатися від ударів ЗСУ на півдні

Російські окупанти на півдні України дислокуються серед місцевого населення, щоб сховатися від ударів Сил оборони.

Спокою ворогу не буде в жодній точці, заявила 10 серпня в ефірі телемарафону керівниця Об’єднаного пресцентру Оперативного командування “Південь” Наталія Гуменюк, передає Gazeta.ua.

“Окупанти на лівому березі Херсонщини зосередили живу силу і техніку. Вони розуміють, що ми відпрацьовуємо контрбатарейно, тобто спокою їм не буде в жодній точці. Саме тому росіяни намагаються розподіляти свої місця дислокації серед місцевого населення. Цим вони ускладнюють роботу ЗСУ”, сказала Гуменюк.

Вона підкреслила, що захисники України не працюють по цивільних об’єктах.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Повітряні сили розкрили подробиці нічної атаки росіян

“Ми усвідомлюємо відповідальність перед нашими громадянами, які знаходяться в окупації. Тому й ведеться така ретельна робота: виявлення подібних пунктів і їхнє точкове знищення. Це дуже кропітка робота, але потім неймовірно результативна”, додала речниця.

Ураження пункту управління у Новій Каховці мало результат і розкоординувало частину війська росіян.

“Командний пункт знищено, а це означає, що знову вороже військо охопив безлад. Немає управління, воно потребує переформатування. Бачимо, що морально-психологічний дух росіян підривається з кожним днем ускладненою логістикою, відсутністю управління і можливістю бути ураженим навіть в таких захищених об’єктах”, підкреслила Гуменюк.

Розпочалась 533-тя доба широкомасштабної збройної агресії Російської Федерації проти України. На фронті протягом минулої доби відбулося 30 бойових зіткнень. Сили оборони країни продовжують ведення наступальної операції на Мелітопольському та Бердянському напрямках, закріплюються на досягнутих рубежах, здійснюють заходи контрбатарейної боротьби.