Скільки треба ходити пішки, щоб знизити ризик ранньої смерті

Всього лиш 4 тис. кроків на день достатньо, щоб зменшити ризик ранньої смерті людини.

Але вчені виявили, що кожен додатковий крок приносить більше користі для здоров’я, пише Independent

Дослідники виявили, що проходження щонайменше 3967 кроків на день допомагає людині зменшити ризик смерті від будь-якої причини. А проходження щонайменше 2337 кроків на день почало знижувати ризик смерті від серцевих захворювань.

Навіть якби люди проходили до 20 тис. кроків на день, користь для здоров’я продовжувала б зростати. Вони виявили, що ризик померти від будь-якої причини або від серцево-судинних захворювань значно знижується з кожними 500-1000 додатковими кроками, які людина проходить.

Додаткові тисячу кроків на день були пов’язані з 15% зниженням ризику смерті від будь-якої причини. А збільшення на 500 кроків на день було пов’язано з 7% зниженням смертності від серцево-судинних захворювань.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Схуднете та оздоровитесь: тонкощі піших прогулянок від фітнес-тренера

“Чим більше ходите, тим краще. Це стосується як чоловіків, так і жінок. Незалежно від віку і незалежно від того, живете ви в помірному, субтропічному або субполярному регіоні світу або в регіоні зі змішаним кліматом”, – сказав професор професор кардіології медичного університету міста Лодзь у Польщі Мацей Банах після 7-річного дослідження інформації про 227 тисяч людей.

Зміна способу життя, дієта і фізичні вправи, можуть бути як мінімум такими ж, як ліки, або навіть більш ефективними в зниженні ризику серцево-судинних захворювань і продовженні життя, підкреслив професор.

Схуднути при сидячій роботі цілком реально. Перший крок – відкоригуйте своє харчування. Інакше можна набрати ще більшу вагу. Gazeta.ua підготувала кілька корисних порад як схуднути при сидячій роботі.

Американський дієтолог Ребекка Скрітчфілд радить щодня робити 30-хвилинну зарядку. Більше ходіть. Відмовтеся від ліфтів і транспорту. Також бажано виділити трохи часу, щоб трохи пройтися пішки до і після роботи.