ДТЕК запустила 15 вугільних лав з початку року

ДТЕК запустила 15 вугільних лав з початку року

Фото: ДТЕК

Шахтарі забезпечать ТЕС вугіллям на зиму

Нові лави дозволять забезпечити теплоелектростанції достатніми для їх стійкої роботи обсягами вугілля, зазначили у компанії.

У січні-липні підприємства ДТЕК Енерго ввели в роботу більше половини із запланованих у поточному році вугільних лав – 15. Про це компанія повідомила у середу, 9 серпня

Всього на вугледобувних підприємствах ДТЕК планується запустити 27 нових лав. Це дозволить забезпечити теплоелектростанції достатніми для їх стійкої роботи обсягами вугілля.  

“Як показав досвід минулої – найскладнішої зими, українська енергосистема має бути готова до усього і найближчого опалювального сезону. Щоб впоратися з майбутніми викликами енергетики в режимі 24/7 готують та відновлюють пошкоджене від атак ворога обладнання, а шахтарі – вдень та вночі підтримують необхідні для стійкої роботи української теплової генерації темпи та обсяги видобутку вугілля”, – розповів гендиректор ДТЕК Енерго Ільдар Салєєв.  

Нагадаємо, з початку року ДТЕК відремонтувала дев’ять енергоблоків ТЕС, ще сім – перебувають у ремонті. Компанія витратила майже 2 млрд гривень на їх ремонти з початку року.

Також у ДТЕК заявляли про збільшення генерації на ТЕС на 30%. Компанія відреагувала на суттєве збільшення споживання електроенергії через літню спеку.

Новини від Корреспондент.net в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/korrespondentnet