Мер-“слуга народу” виписав собі відрядження і втік за кордон. Поліція порушила кримінал

Мер Рахова, що в Закарпатській області, Віктор Медвідь, оформив для себе відрядження до Румунії і виїхав за кордон.

Правоохоронці відкрили провадження за кримінальною статтею незаконне переправлення через державний кордон. Про це повідомило Головне управління Національної поліції у Закарпатській області.

“Наразі встановлено, що посадовець скористався службовим становищем та для того, щоб покинути межі України, оформив для себе відрядження до сусідньої Румунії”, пишуть.

Офіційно поїздка мала тривати три доби, однак до сьогоднішнього дня фігурант так і не повернувся в Україну.

Медвідь перебуває у розшуку за підозрою у привласненні майна шляхом зловживання службовим становищем і підробці документів.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: На Закарпатті начальник з ТЦК змушував військових будувати йому садибу. У фігуранта ще й знайшли російську символіку

Мер Рахова виїхав до румунської комуни Бістра ще 30 червня, повідомив журналіст Віталій Глагола.

“Розпорядження про відрядження мера Рахова Медвідя підписав і відправив у відрядження мер Рахова Медвідь. Сюр якийсь”, прокоментував Глагола.

4 серпня Віктор Медвідь написав заяву про дострокове складення повноважень. За кілька днів депутати міської ради не змогли відправити його у відставку.

Був головою Рахівської районної державної адміністрації. У 2015 році обирався мером від партії “Єдиний центр”, а в 2019-у переобрався від партії “Слуга народу”.