“Я, напевно, на 9 з 10” – Аlyona Аlyona показала фігуру в бікіні

Українська реп-виконавиця Аlyona Аlyona долучилася до флешмобу “я не 10 з 10”, який почався після сексистських висловлювань ведучого Володимира Остапчука.

Зірка показала неідеальну фігуру в купальнику. Фото виклала в Instagram.

“Я, напевно, на 9 з 10. Хоч ноги і піся у мене блищать без волосся, зате живіт трохи стирчить і не дає вам це побачити. А взагалі, обмежені люди завжди намагаються обмежити інших, але є люди без меж. Вони не оцінюють інших людей, живуть собі у мирі й гармонії з собою та іншими”, написала співачка.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: “Де хочу, там і голю себе” Єфросініна приєдналась до флешмобу “я не 10 з 10”

Додала, що кожна жінка має сама вирішувати, що робити з своїм тілом.

“Але коли ти любиш себе і приймаєш себе лише тобі вирішувати чи худнути, чи гладшати, чи голити ноги, чи не голити, чи збільшувати губи, чи робити ліпосакцію, чи робити будь-що зі своєю зовнішністю. Запам’ятайте раз і назавжди, ваше тіло ваше діло”, підсумувала.

Остапчук у своєму подкасті разом з співаком Positiff і блогером Богданом Буше обговорювали волосся на тілі жінок, вагу та целюліт. Він сказав, що “дівчина має бути поголеною всюди” і закликав жінок робити депіляцію. Буше додав: “Без депіляції вона не може бути 10 із 10. А те, що вона вважає сорі”.