Де найняти хорошого юриста для компанії: обираємо з 4 варіантів

 Де найняти хорошого юриста для компанії: обираємо з 4 варіантів

Фото: надане рекламодавцем

Є кілька варіантів, як можна знайти юриста для вашого бізнесу.

Про це розповів адвокат у Києві з Легал Солюшнз.

Юрист насамперед має бути надійним партнером для бізнесу. Залежно від розмірів компанії та її фінансових можливостей, можна обрати один із запропонованих шляхів. Але що б ви не обрали, ознайомтеся з відгуками, рекомендаціями, документами, що підтверджують кваліфікацію.

Юристи-одинаки, претенденти на вакансію

Їх можна найняти в штат. Серед цієї категорії є непогані фахівці, однак вам доведеться подбати про те, щоб організувати віддалену роботу або ж такому юристу надати місце в офісі. Не забуваємо і про соціальні гарантії, офіційне працевлаштування. Усе це може бути клопітно. Але ви бачите і процес роботи, і результати праці. Цей варіант для тих, хто звик усе контролювати. Але все менше компаній наймають фахівця в штат.

1

 

Фахівці, які працюють на себе

Такого юриста-підприємця найняти вигідно, оскільки вам не доведеться ні про що турбуватися. Він сам заплатить за себе податки. Але при цьому в нього буде кілька інших клієнтів. Це означає, що юрист не зможе всю свою увагу приділяти тільки вашій компанії.

Буває, що у фахівця є основна робота, але він знаходить підробіток на стороні. Мотивація у нього висока, зазвичай такий професіонал опинився в непростих життєвих обставинах. Найімовірніше, роботу буде виконано якісно. Крім того, у цього юриста може бути вузька спеціалізація, те ж корпоративне право, яке він знає блискуче.

Одинаків буває знайти непросто. Вони не можуть собі дозволити дорогу рекламу. Іноді, якщо пощастить, можна виявити юристів, які працюють на себе, на дошках оголошень. Варто також пошукати в соціальних мережах. Ніхто не скасовував і сарафанне радіо.

Адвокати

Юристи, які мають статус адвоката, більш високо цінуються. Такі фахівці кілька років працюють юристом і складають спеціальні іспити. Уже при входженні в професію в них є певний досвід.
У кримінальному процесі представляють клієнта тільки адвокати. Але ось для найпростіших і рутинних завдань краще найняти звичайного юриста. Вам це обійдеться дешевше.
Якщо у компанії справи пішли погано, все йде до судового розгляду, адвоката краще знайти від самого початку. Більше шансів буде на сприятливий результат.

1

 

Юридична фірма

Було прийнято рішення повністю довірити справи компанії юридичній фірмі? З фінансової точки зору вам доведеться вкластися, на перший погляд, більше. Але ось турбот буде значно менше, оскільки не доведеться думати про відпустки та лікарняні. Коли юрист, який опікується вашою фірмою, йде у відпустку або хворіє, вам оперативно надають іншого на цей час.

Де ж узяти такого фахівця? Якщо потрібне абонентське юридичне обслуговування, звертайтеся, наприклад, сюди.

У Києві та інших містах-мільйонниках проблем не буде. Фірми ніби здають в оренду своїх співробітників. Вони контролюють їхню роботу.

Але все ж постарайтеся якомога більше дізнатися не тільки про юридичну фірму, а й познайомтеся з юристом, який буде відповідальний за вашу компанію. Проаналізуйте його досягнення, а в разі, якщо обираєте адвоката, ознайомтеся, за можливості, з виграними і програними справами. До речі, у досвідченого фахівця останні обов’язково будуть. Це свідчить скоріше про складність справи і лише в другу чергу – про кваліфікацію.