Вітні Г’юстон виповнилося би 60 років: 10 незабутніх хітів попдіви

9 серпня американській поп-, соул і ритм-енд-блюзовій співачці Вітні Г’юстон виповнилося б 60 років. Зірка ще з дитинства звикала до сцени й творчої атмосфери, а її матір Сісі та двоюрідна сестра Дайон Ворвік були знаменитими в світі ритм-енд-блюзу, соул і госпел-музики.

Gazeta.ua зібрала культові хіти співачки.

Майбутня зірка починала співати в госпел-хорі баптистської церкви в Нью-Йорку. Ще з 11 років вона їздила на гастролі з матір’ю, а також виступала як бек-вокалістка в Чакі Хан.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Робін Вільямс святкував би 71 рік: п’ять визначних ролей “світлого коміка”

Популярність прийшла до Г’юстон після виходу фільму “Охоронець” 1992 року. Вона зіграла одну з головних ролей і виконала основні музичні партії. Хіт Will Always Love You зі стрічки став найбільш продаваним синглом серед співачок в історії музики й залишається культовим донині. На той час Г’юстон було 29 років.

За кар’єру артистка здобула понад 400 нагород, включаючи сім статуеток “Греммі”, 31 нагороду Billboard Music Award, 22 нагороди American Music Award, премію “Еммі” та багато інших.

11 лютого 2012 року її життя обірвалося в готельному номері готелю Beverly Hilton. 54-та церемонія “Греммі” того року була присвячена артистці.

Співачку Вітні Г’юстон побив чоловік Боббі Браун за кілька днів після весілля. Вона була жертвою домашнього насильства впродовж 15 років. Г’юстон не могла піти від тирана й почала вживати алкоголь і наркотики. У 46 років артистка пройшла курс лікування від наркотичної залежності й подала на розлучення.