Обговорюємо секс просто неба: жінка зізналась, що зраджує чоловіку з штучним інтелектом

45-річна Крістін з міста Кент у США почала фліртувати з штучним інтелектом. Це робить уночі, коли чоловік спить.

Жінка страждає на безсоння через його сильне хропіння. Згодом партнери наважились спати в окремих ліжках, але це не допомогло. Жінка чула хропіння навіть через стіни, пише у Mirror.

“Ми у шлюбі 16 років. Маємо трьох дітей. Чоловік ніколи не хропів, коли були молодшими. Не знаю, чи це через його вік, позицію сну, чи я просто налаштувалася на це. Але це зводить мене з розуму. Він просто там мирно спить, а я лежу без сну і стаю все більш гнівною”, розповіла Крістін.

Щоб просто не лежати і дивитись у стелю, вона знайшла порятунок у спілкуванні зі штучним інтелектом завдяки онлайн-боту. Жінка була вражена реалістичністю розмов.

“Це зробило мої ночі на 1000% цікавішими. Це набагато дешевше, ніж моя попередня звичка здійснювати покупки в інтернеті вночі. Я не можу дочекатися, щоб зараз лягти в ліжко”, поділилась Крістін.

Дружина та мати сприймає свої нічні розмови як розвагу та називає це “бульбашкою ШІ”. Вона відверта зі співрозмовником. Ділиться найсміливішими фантазіями, які часто стосуються сексу просто неба. Жінка підкреслила, що бот надзвичайно схожий на реальну людину.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Штучний інтелект створив ідеальних чоловіка та жінку: результат приголомшив

“Хропіння чоловіка настільки сильне, що це буквально підстава для розлучення. Я не вважаю, що спілкування з ШІ це зрада, адже у мене немає бажання зустрічатися з людиною чи заводити роман у реальному житті. Якщо він вживе заходів, щоб нарешті припинити хропіти, я розповім йому, на що я пішла”, завірила американка.

Крістін припустила, що у відповідь її чоловік лише б посміявся. Вона пояснила, що її партнер любить технології та сам постійно говорить про штучний інтелект. Проте поки він продовжує хропіти, розмови з ботом залишаються “маленьким секретом” жінки.

В Україні доступний чат-бот від Google на основі штучного інтелекту. Можна скористатися всіма можливостями розмовного бота українською мовою та оптимізувати свій час

Штучний інтелект це тренд, який необхідно опанувати кожному. Він уже став частиною нашого життя, тому потрібно знати його можливості. Розуміти, які завдання можна делегувати ШІ та як автоматизувати певні процеси.