Дев’ять способів тримання за руку, які багато розкажуть про стосунки

Дев’ятого серпня у США щорічно відзначають День тримання за руку. Цей день заохочує людей висловлювати свою прихильність і створювати зв’язок з найдорожчими людьми.

Тримання за руки не обмежується лише романтичними стосунками. Це універсальний знак любові, дружби та солідарності, який не залежить від віку, культури та мови.

Дослідження соціальної поведінки виявили, що спосіб, як ви тримаєтесь за руки з близькою людиною, може багато чого сказати про ваші відносини, пише ukr.media.

Легке переплетення пальців: повага

Якщо ви так тримаєтесь за руки, то ваші стосунки емоційно стабільні і ви повністю довіряєте своєму партнерові. Ви показуєте іншим, що у вас є відносини, але в той же час ви залишаєте достатньо особистого простору – ви поважаєте почуття та індивідуальність один одного.

Долоня до долоні: відповідальність

Це досить популярний спосіб триматися за руки, який показують, хто домінує у відносинах. Лідером є той, чия долоня обернена донизу. Коли чоловіки хочуть захистити або заспокоїти свою партнерку, вони тримають руки саме таким чином.

Переплетені пальці: піклування

Ви пов’язані глибшими почуттями, а не просто фізичним потягом. Намагаєтесь бути чесними один з одним, не приховуючи своїх слабких сторін та недоліків. Ваші стосунки засновані на довірі і турботі.

Руки тримаються за один палець: кокетливість

Ваші стосунки перебувають у стадії флірту. Ви просто вивчаєте нові речі один про одного і ще не готові до будь-якої відповідальності. Коли відносини перебувають на самому початку, тоді партнери тримаються за руки саме так.

Випадкові торкання: прихована симпатія

Коли йдете поруч, і ваші руки інколи торкаються, але ви насправді не тримаєтеся за руки. Це означає, що хтось із вас надсилає сигнали невербальної симпатії. Але в більшості випадків ці відносини є не що інше, як дружба.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Як врятувати стосунки від розриву: п’ять корисних правил

Одна рука тримає іншу за пальці: довіра

Хто тримає пальці, демонструє свою повагу та вірність і готовий захищати. Той, чиї пальці тримають, демонструє повну довіру. Коли дві людини мають здорові та стабільні стосунки, вони можуть триматися за руки таким чином.

Тримання за зап’ястя: привабливість

Цей спосіб тримати руки виглядає досить агресивним. Він показує, що ви фізично приваблюєте один до одного і що ви дійсно потребуєте один одного. Але цей жест може також показувати, що людина є жорсткою та егоїстичною.

Рука тримає талію: пристрасть

Ваші стосунки дійсно близькі. Це компроміс між прогулянкою та обіймами. Якщо цей жест робить лише один з партнерів, це означає, що один з партнерів є власницькою людиною.

Тримати один одного попід руку: відчуття безпеки

Цим шляхом дівчина сигналізує, що їй потрібна підтримка та допомога. Це класичний жест, який показує, що відносини стабільні. Але цей жест не означає, що люди закохані.

Кожного дня потрібно працювати над стосунками аби ви і ваш коханий чоловік ставали щасливішими.

Є вісім звичок справді якісних, гармонійних стосунків, які збережуться надовго

Нарпиклад, тримайтеся за руки. Привчіть себе до цього, як привчили випивати склянку води вранці. Результат не змусить себе довго чекати.