Як будуть зараховувати у школи дітей, які повертаються в Україну

До кожного школяра пропонують застосувати індивідуальний підхід.

Йдеться про дітей, які раніше виїжджали з України через війну і повертаються додому, пише 24тv.

Такі рекомендації надає Міносвіти школам. При цьому радить діяти в інтересах дитини, з дотриманням її права на продовження здобуття освіти.

МОН надало рекомендації щодо зарахування у школи учнів-біженців до наступного класу.

“В умовах воєнного стану важливо забезпечити права дітей, які внаслідок повномасштабного вторгнення Росії вимушено опинилися за межами України, на безперервне здобуття освіти”, наголосили у МОН.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Школярів навчать керувати дронами: як оновлять предмет “Захист України”

Також важливо надати можливість українським дітям, які наразі перебувають в інших країнах, продовжити навчатись за українською програмою. Сприяти тому, щоб вони не втрачали зв’язок з Україною і могли продовжити здобуття освіти у нашій державі.

Керівникам установ професійної вищої освіти, професійних коледжів, академій та університетів повідомили про дату та формат навчання. Рекомендується розпочати навчальний рік 1 вересня 2023 року офлайн. Причина цьому – погіршення якості навчання.

В Міносвіти рекомендують закладам вищої та спеціальної вищої освіти максимально перейти до здійснення освітнього процесу в аудиторному форматі з урахуванням наявності та місткості укриттів.