Їсть 10 бургерів поспіль і пестить свій живіт: екстра товста жінка заробляє на фетиш-контенті

Блогерка Feedee Decode любить дивувати підписників фотографіями та відео свого пишного тіла.

У соцмережах вона закликає людей потерти їй живіт і спостерігати, як вона їсть 10 гамбургерів поспіль. Про це пише Dailystar.

“Я почала публікувати свої фотографії в Instagram та інших соціальних мережах близько року тому. Я зрозуміла, що можу заробляти гроші, займаючись улюбленою справою фотографуючи своє тіло. 410 підписників регулярно платять за те, щоб я ділилася спокусливим і персоналізованим фетиш-контентом”, розповіла.

Блогерка каже, що своїм контентом пропагує бодіпозитив.

Додає, що дохід “змінюється щомісяця”, але визнає, що це “багато”. Вона також каже, що любить свободу, яку дає її кар’єра.

“У мене набагато більше свободи, ніж у традиційної роботи з 9:00 до 17:00. Я можу вирішувати, коли хочу почати працювати”, прокоментувала.

Жінка отримує три електронні листи і близко 30 повідомлень із запитами щодня.

“Далі, якщо хтось замовив власне відео або фото, я зроблю його. Після цього я люблю редагувати всі відео та фотографії, які я маю на стадії розробки. Зазвичай я працюю два повних дні і створюю контент цілий тиждень. Тож це приблизно 3-4 год зйомок і 1-2 год монтажу”, поділилась.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: “Можу поставити на них чашку” 35-річна модель збільшила груди до гігантського розміру

Фіді вважає друзями своїх шанувальників. Вона намагається приділити час кожному й завжди запитує, який контент вони б хотіли бачити.

30-40% її доходу йде на заощадження та інвестиції.

“Я інвестую в криптовалюту і дозволяю людям, яким я довіряю, виконувати роботу за мене. Решта моїх грошей йде на щоденні витрати. Багато йде на моє обладнання, щоб я могла знімати якісніші фотографії та відео”, розповіла.

Її головні фінансові цілі купити будинок на пляжі та переконатися, що родині більше ніколи не доведеться працювати.

“Мені все ще подобається стежити за зниженими цінами. Я також люблю порівнювати ціни та шукати хороші пропозиції, коли маю нагоду”, підсумувала.

За останні роки фетиш ніг в мережі активно розвивається. Люди готові платити чималі кошти за фото й відео ступнів. Блогерка Кріссі Світ за два роки заробила 190 тис фунтів стерлінгів (майже $245 тис) на своїх пальцях. Світ почала продавати світлини своїх ніг під час пандемії Covid-19. Тоді вона працювала в барі та перукарні, але робота не приносила її багато грошей. Тепер жінка виконує різні забаганки чоловіків. Вона може натирати ноги олією або лосьйоном і навіть топтатися по їжі.