Арахамія різко змінив думку про “слугу”, який виїхав в Болгарію під час війни

Народний депутат від партії “Слуга народу” Богдан Торохтій, який за інформацією ЗМІ торік у серпні був із дружиною в Болгарії, має скласти мандат.

Про це заявив голова парламентської фракції “СН” Давид Арахамія.

Зі слів Арахамії, Торохтій мав час на те, щоб пояснити свою поведінку під час війни і “спробувати хоча би якось реабілітуватися”.

“Як варіант продати щось з елітного автопарку своєї родини і передати кошти на потреби оборони. Це нікого не виправдовує, але хоча би дає зрозуміти, що людина усвідомила свою помилку і більше так не вчинятиме”, сказав голова фракції.

Але нічого з цього зроблено не було, заявив Арахамія.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Державна зрада, брехня в деклараціях, хабарництво: кому з нардепів оголошували підозри інфографіка

“Більше того, ми дізналися, що поки родина Богдана Торохтія купувала елітне майно, сам він продовжував отримувати з бюджету компенсацію за оренду житла”, повідомив голова фракції.

“Наше терпіння не вічне”, заявив.

Арахамія сказав, що негайно ініціює виключення Торохтія з фракції і, що він має повернути отримані гроші до бюджету.

У травні ЗМІ повідомили, що Торохтій використовує придбаний у березні 2023-го Mercedes-Benz EQS, який можна знайти у продажу за $197 851 або понад 7,3 млн грн. Також розповіли, що влітку минулого року “слуга” був із дружиною у Болгарії.

Також журналісти повідомили, що дружина Торохтія торік придбала квартиру і приміщення в Болгарії, у курортному місті Несебр. Також купила квартиру і паркомісце на Печерську у Києві.

Богдан Торохтій потрапив у Верховну Раду за 105 номером у списку партії “Слуга народу”. Є членом Комітету з питань аграрної та земельної політики.