“Все звелося до “сам дурень” – Денисенко зробив нову заяву

Колишній радник міністра внутрішніх справ, екснародний депутат Вадим Денисенко прокоментував свою ідею обмежити виїзд чоловіків за кордон після завершення війни.

Він заявив, що хотів розпочати дискусію, але натомість “все звелося до “сам дурень”. Про це Денисенко сказав у коментарі NV.

“Чи мають бути законні способи виїзду (на лікування, зокрема ПТСР, для військових, особливо тих, які пройшли бойові дії і повинні мати право на відпустку за кордоном, відрядження тощо)? Звичайно, так. І це має бути чітко прописано у законодавстві”, сказав колишній нардеп.

Він припустив, що з нинішньої міграції повернуться 50% тих, хто зараз перебуває за кордоном.

“І з великою долею ймовірності можна говорити про те, що після закінчення війни приблизно мільйон чоловіків виїде в Європу до своїх жінок. Ось про це має бути дискусія”, сказав екснардеп.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: У “Слузі народу” пояснили, як їхній однофракцієць зміг погрітися в Болгарії під час війни

Також Денисенко заявив, що після війни в Україні “буде проживати невелика кількість населення”.

“Ми муситимемо говорити про завезення щонайменше двох мільйонів людей з Азії”, сказав колишній радник міністра.

Раніше Денисенко написав у Facebook, що після війни потрібно продовжити заборону на виїзд чоловіків за кордон на три роки. Згодом він уточнив, що виїзд чоловіків слід не заборонити, а обмежити.

Тим часом журналісти з’ясували, що син Денисенка тривалий час проживає за межами України.

Вадим Денисенко був народним депутатом від “Блоку Петра Порошенка”. У парламенті попередньо скликання працював в Комітеті з питань правової політики та правосуддя.