На Херсонщині загарбники пускають чутки про “відведення військ”. У Міноборони попередили про провокації

Російські загарбники намагаються всіма способами виявити проукраїнськи налаштованих мешканців тимчасово окупованих районів Херсонщини, які співпрацюють із Силами оборони України.

Для цього ворог вдається до провокацій, повідомила у Telegram заступниця міністра оборони України Ганна Маляр.

Зокрема, за її словами, у тимчасово захопленій Каховці та деяких інших населених пунктах Херсонщини противник поширював фейки про нібито відведення окупаційних військ.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Росіяни посилили артобстріли ЗСУ. Маляр назвала “шалені цифри”

“Ворог також проводив демонстраційні дії так званого масового переміщення військової техніки. У цей час ворожі агенти провокували людей на вільне висловлювання та передавали інформацію про них до окупаційних так званих “правоохоронних органів”, ‒ зазначила Маляр.

Окрім того, окупанти навмисно відключили абонентів від операторів російського мобільного зв’язку й дротового Інтернету. А по вулицях у цей час курсували автомобілі, оснащені спеціальним електронним обладнанням для виявлення роботи передавачів інформації.

Сили оборони України продовжують наступальні дії на Мелітопольському та Бердянському напрямках.

Там українські війська закріплюються на досягнутих рубежах, здійснюють заходи контрбатарейної боротьби. Про це вранці 8 серпня повідомляє Генеральний штаб Збройних сил України. Загалом минулої доби на фронті відбулось 37 бойових зіткнень.