Андре Тан назвав п’ять речей, які старять ваш образ

У багатьох жінок у шафі є одяг, який давно вийшов з моди, але його шкода викидати.

Дизайнер Андре Тан радить робити ревізію у гардеробі й позбуватися речей, які додають років. Про це написав у Instagram.

Трикотажні футболки

Викидайте футболки в грецьких мотивах та синтетичні з рукавами. Вони давно вийшли з моди.

Блузи

“Жабо, летючі мишки, нестримні розочки все це на смітник”, зазначив дизайнер. Замість цього радить придбати декілька класичних сорочок.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: П’ять трендових кольорів осені 2023

Пришиті баски-спідниці

“Спідниця-олівець з баскою, ще й під щільні колготки. Дівчата, терміново це прибираємо і обираємо легкі вільні спідниці з натуральних і приємних до тіла тканин”, написав Андре Тан.

Обтислі джинси

За словами дизайнера, є стильні варіанти джинсів скіні. Проте не варто купувати штани з потертостями й розрізами на колінах. Базові Moms або прямі джинси та брюки набагато зручніші й актуальніші.

Футболки з крикливими малюнками

“Позбавтеся від футболок з котами, левами, коронами і т.д. Залиште цей улюблений одяг для дому. Базові футболки, елегантні принти або маленькі малюнки лише так”, зазначив.

Раніше Андре Тан назвав головні секрети стилю Old Money. Це модний напрямок, головною фішкою якого є стриманість. Для нього притаманними є лише пастельні або глибокі відтінки. Слід надавати перевагу класиці й не використовувати великі логотипи на одязі. Ключову роль в стилі Old Money відіграє якісна тканина. Твід, кашемір, шерсть чудовий вибір. Дозволені принти лаконічна смужка або горох.