Остапчук спровокував скандал через неголені ноги і зону бікіні

Шоумен Володимир Остапчук вляпався у черговий скандал.

У своєму подкасті він з співаком Positiff і блогером Богданом Буше обговорювали волосся на тілі жінок, вагу та целюліт. Відео опублікував на YouTube.

“Я вважаю, що дівчина має бути поголеною всюди. Естетично мене це коробить”, заявив Остапчук.

Він закликав жінок робити депіляцію.

“Робіть депіляцію, щоб все було гарно та красиво, бо ми теж намагаємося бути красивими”, додав.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Остапчук показав першу переписку з новою дружиною

Ця тема викликала шквал обурення.

“Чоловік не може бути 10/10 якщо немає 20 кубиків на животі”, “Тому у вас вже третя жінка. Колишні погано голились”, “Вставай, ти обіср*вся”, “Як зручно пи*діти дикуху і прикриватись власною думкою, так можна жінок взагалі за людей не рахувати, дуже зручно”, “Тобто три мужика, під час повномасштабного вторгнення сидять і обговорюють жіночі бриті чи не бриті ноги, ви шо там мозгами поїхали?”, “Це найбридкіше, що я бачила. Ваші слова про жінок жахливі”, “Яке дно. Мужики, це сором”, писали в коментарях.

Пізніше Остапчук прокоментував свої висловлювання.

“Чоловік має право казати, що йому подобаються поголені дівчата. Це особисте вподобання, а не сексизм, до тих пір, поки чоловік не каже, що жінка це не жінка, якщо вона не поголена. У випуску такого немає і не може бути. Жоден з нас не сказав, що наявність чи відсутність волосся на тілі жінки визначає її як жінку, чи привабливість її для всіх чоловіків”, заявив.

Переглянути цей допис в Instagram

Допис, поширений Volodymyr Ostapchuk (@vova_ostapchuk)

Раніше Остапчук виїхав з України до Греції. Там шоумен провів день народження дружини російського олігарха Леоніда Арапова Юлії Буряк. Серед присутніх на святкуванні були й росіяни. Зокрема, засвітилася відома московська тусівниця Анна Івченко. День народження Остапчук вів російською мовою.