“Завжди був поруч з особовим складом”: Росія вбила у Покровську заступника начальника ГУ ДСНС Донеччини Андрія Омельченка

Внаслідок російських ракетних ударів по Покровську 7 серпня загинув заступник начальника Головного управління ДСНС України у Донецькій області з реагування на надзвичайні ситуації полковник служби цивільного захисту Андрій Омельченко.

Співчуття рідним та близьким офіцера висловив голова ДСНС України Сергій Крук.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Казанський пояснив, чому росіяни вдарили по будинку в Покровську

За його словами, 52-річний полковник був професійним та принциповим рятувальником.

“Вони відправляють на нашу землю найгірших із них, а забирають ‒ кращих з нас. Офіцер, який завжди був поруч з особовим складом під час ліквідації пожеж і наслідків російського терору. Це непоправна втрата для всієї родини ДСНС. Щирі співчуття рідним”, ‒ зазначив Крук.

У Покровську Донецької області продовжується розбір завалів на місці російських ракетних ударів. На ранок 8 серпня відомо про сімох загиблих людей. Кількість травмованих зросла до 67.

7 серпня російські окупанти завдали двох ударів по центру міста Покровськ у Донецькій області з інтервалом у кілька хвилин. Пошкодили дев’яти та п’ятиповерхівки, житлові будинки у приватному секторі, готель, заклади харчування, магазини, адміністративні будівлі.