“Росія намагається зламати нашу оборону” – назвали найгарячіші напрямки

Росіяни намагаються зламати нашу оборону і окупувати Донецьку та Луганську області. Однак тривалий час реалізувати ці плани не виходить. Вони досі не змогли досягти своїх планів. Про це в інтерв’ю Gazeta.ua розповів Сергій Череватий, полковник, заступник командувача Східного угруповання Збройних сил України.

“Росіяни весною казали про великий наступ. Вони досі хочуть зламати нашу оборону і окупувати Донецьку та Луганську області. А як максимум вийти на позиції, які ми вже відбили під час Харківської операції”, наголосив Череватий.

Протягом тривалого часу не можуть ці плани реалізувати, уточнив спікер.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: “План-максимум Росії вийти на позиції, які ми вже відбили під час харківської операції” Сергій Череватий

“Було дванадцять боєзіткнень, 14 авіанальотів. Окупанти втратили 32 вбитими, десятки поранених, два міномети, три склади з боєприпасами, свій найсучасніший танк Т-90 . І нічого не досягли. І так багато днів підряд”, додав Череватий.

Найгарячіше на фронті увесь минулий тиждень було на Куп’янському напрямку. Російські окупанти намагалися повернути під свій контроль території Харківщини. Протягом минулого тижня обстановка була вкрай складною та напруженою також на сході й півдні.