Одна з країн відклала послаблення карантину через новий сплеск Covid-19

Через сплеск заражень Covid-19 Південна Корея відкладає план із послаблення всіх видів антивірусних обмежень.

Уряд Південної Кореї планував знизити рівень загрози інфекційного захворювання до найнижчого рівня, повідомляє Yonhap.

“Ми збиралися оголосити про плани знизити рівень загрози захворюваності коронавірусом до 4-го рівня та скасувати всі вказівки щодо використання масок у лікарнях. Але цей графік довелося призупинити. Нам потрібно посилити моніторинг, оскільки кількість нових щоденних інфекцій зростає вже шість тижнів поспіль. Ми розробимо нові графіки після огляду ситуації з пандемією та порад експертів”, заявив представник Південнокорейського агентства з контролю та профілактики захворювань.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Народжені під час Covid-пандемії діти відстають у розвитку

Південна Корея повідомила про щоденну середньодобову кількість нових заражень протягом тижня з 1 по 7 серпня. Вона становить 50 388, що на 10,7% більше, ніж за попередній тиждень. Загалом цей показник зростає шість тижнів поспіль.

Щоденна кількість заражень підскочила до понад 60 тис. у середу, перевищивши поріг вперше приблизно за сім місяців.

У травні Всесвітня організація охорони здоров’я скасувала статус пандемії коронавірусної хвороби. Однак це не означає, що Covid-19 більше не становить глобальної загрози здоров’ю, заявили в організації. Сказали про щонайменше 20 млн смертей.

На всій території України з 1 липня скасували карантин, який був встановлений з метою запобігання поширенню коронавірусу.