Полякова заступилась за Джамалу, яку звинуватили в “паплюженні” гімну України

Співачка Оля Полякова заступилась за свою колегу Джамалу, яку захейтили через виконання гімну України в Лондоні.

Прихильники заявили, нібито Джамала “переробила гімн під свій стиль”. Полякова ж зазначила, що виконання було не просто самобутнім, а талановитим. Про це розказала в Instagram.

“Я послухала і хочу вам сказати, що це було дуже круто і талановито. Хочу сказати, що самобутність артиста доречна у виконані будь-якого твору, якщо це зроблено чесно, з душею і талановито. Взагалі, виконання гімну не повинно виглядати як на радянському параді, це тріумф духу, а наш український дух це дух творчості, пошуку та самовираження. Тому, Джамала, це було фантастично”, заявила артистка.

Переглянути цей допис в Instagram

Допис, поширений Jamala (@jamalajaaa)

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Полякова створила колекцію ляльок, які співатимуть її голосом

6 червня Полякова теж заспівала гімн України перед благодійним матчем між “Тоттенхемом” та “Шахтарем” у Лондоні.

У коментарях порівняли виступи артисток.

“Набагато краще ніж Джамала. Вона хоч татарка, але мелізмів було забагато для національного гімну”, “Дякуємо Олю, що не спаплюжили наш державний гімн, як зробили це інші, аби просто виділитись”, “Супер. А Джамала зіпсувала все”, “Дякую за виконання, бо 5 хв назад почув виконання від Джамали теж на відкриті якогось матчу. Це жах знущання якесь”, писали в коментарях.

Переглянути цей допис в Instagram

Допис, поширений Оля Полякова (@polyakovamusic)

Раніше Полякова взяла участь у Pride in London 2023, щоб нагадати про війну Росії проти України. Виконавиця в ефектному костюмі очолила українську колону. Образ створили дизайнери бренду Mü production, які також працюють над концертними вбраннями Полякової. Костюм співачки прикрасив тризуб. На Марші рівності артистка з’явилася з мечем і в обладунках.