Атмосферні фронти принесуть грози й послаблення спеки

Дощі з грозами завтра, у вівторок, пройдуть на заході, півночі та подекуди у центральних областях.

На сході країни буде сухо, повідомила синоптикиня Наталка Діденко в Facebook. 8 серпня очікується на заході +18…22℃, на сході та південному сході +29…34℃, на решті території України +23…29℃. На півдні майже скрізь сухо, лише на Одещині буде дощ із грозою.

“Почнемо тиждень з температури повітря прийдешньої. Атмосферні фронти принесли дощі з грозами і послаблення спеки. У більшості областей переважно, бо на сході, у багатьох центральних областях та на південному сході ще досі пече. Не забувайте хусточки та віяла. У кого схильність до застуд варто одягти під основну одежу тоненьку бавовняну маєчку. В метро, офісах, магазинах і великих крамницях після вогкого довкілля кондиціонер може просто різати спину й горло льодяними хвилями”, написала вона.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: 7 серпня прогнозують дощі з градом і спеку до +38°С

У Києві 8 серпня дощ та гроза більш ймовірні в другій половині дня вівторка. Температура повітря становитиме комфортні +23…25℃.

Через високу вологість повітря важкувато дихати та є відчуття тропіків: коли вологість застигла у повітрі мікрокрапельками.

А поки що помірна температура повітря домінуватиме. На сході та південному сході стоятиме спека.

На відео теперішня голосіївська злива:

Послаблення спеки буде вже у понеділок-вівторок. Водночас на сході спека ще затримається.

В останні кілька днів на узбережжі Середземного моря, зокрема в Італії та Греції, туристи щодня непритомніли, оскільки температура повітря піднялася до рекордних +42°C. В Італії намагаються впоратися з масовим напливом пацієнтів, які потребують медичної допомоги. Медики попереджають, що хвилі тепла насправді є “невидимими вбивцями”.